Зміст: 

Рейтинг дитячих велосипедів від українських виробників

Дитячі моделі від Pride

Дитячі велосипеди від Winner

Дитячі велосипеди від Kinetic

Топ дитячих велосипедів закордонних брендів

Дитячі моделі Giant та Liv

Дитячі байки Scott

 

Коли належить вибір велосипеда для дорослої людини, покупці керуються зручністю, функціональністю, маневровістю, підбирають двоколісного друга під певну манеру їзди, якість дорожнього покриття. Але якщо мова йде про дитячі моделі, вибір ґрунтується в першу чергу на міркуваннях комфорту і безпеки. На сучасному ринку існує безліч пропозицій від відомих виробників, іменитих брендів, але ціна подібної продукції часто дуже висока, що не дуже вигідно, враховуючи, що дитина з кожним роком зростає.  Тож ми зробили для вас підбірку найкращих дитячих велосипедів від українських та закордонних виробників.

Рейтинг дитячих велосипедів від українських виробників
 

Сучасні велосипеди українського виробництва вже наздоганяють імпортні з погляду якості. Ми вибрали трьох виробників та декілька моделей які впевнено потрапляють у топ рейтинг дитячих велосипедів

 

Топ дитячих моделей від Pride

 

Pride - це один з найпопулярніших брендів серед українських велосипедистів.  Дитячі моделі цього виробника можуть скласти впевнену конкуренцію виробникам світових масштабів. Ось декілька моделей на різний вік дитини, які точно варті уваги:

 

Pride Alice 16 -  яскравий та зручний дитячий велосипед для дівчинки. Він підійде для поїздок по асфальту та поза ним. Оснащений всім необхідним для безпечних та зручних поїздок.

Pride GLIDER 18 - один з найлегших дитячих велосипедів для хлопчика у виробника. Зібраний на рамі з алюмінію, що забезпечує йому низьку вагу.  Дитині буде легко їздити та виносити цей велосипед з багатоповерхівки. Також ви можете взяти цей велосипед куди завгодно, поклавши його у багажник автомобіля.

 

Рейтинг дитячих велосипедів від Winner

 

Winner - вважається одним з найякісніших брендів велосипедів за дуже демокритичний кошт. Виробник готовий запропонувати дитячі моделі на будь-який зріст.

 

Winner Candy - яскравий байк для дівчини-підлітка. Його сміливо можна обирати на зріст від 140 до 155 см, що робить його дуже довгогральним. Оснащений якісними гальмами, має міцні колеса та легку раму для поїздок на всіх типах покриття.

Winner Bullet - аналогічний підлітковий велосипед, але для хлопців. Широкі покришки, амортизаційна вилка та дискові гальма роблять його ідеальним для енергійних розбишак. Тож швидка їзда та спуски йому не страшні.

 

Дитячі велосипеди від Kinetic

 

Бренд Kinetic розробляє та ж сама компанія, що й Winner. Бренд також має цікаві моделі, що точно сподобаються дітям і дорослим.

 

KINETIC COYOTE - якісний та легкий дитячий велосипед 20 дюймів, що підійде на зріст 125-135 см. Має занижену раму з алюмінію, декілька передач та легкі ободні гальма. Байк вийшов дуже надійний, простий і легкий.

Kinetic Profi - підійде для підлітків старшого віку, бо зібраний на колесах 26 дюймів. Цей велосипед підійде для тривалих поїздок на рівні з дорослими. Має надійну конструкцію, низьку вагу та велику кількість передач.

 

Читайте також: Як вибрати дитячий велосипед

 

Топ дитячих велосипедів закордонних брендів

 

Велосипеди іноземних світових брендів завжди мали більшу ціну. Проте вони є дуже якісними з погляду безпеки. На таких моделях всі гострі деталі та рухомі механізми закриті, що унеможливлює потрапляння в них одягу або пальців юного велосипедиста.

 

Дитячі моделі Giant та Liv

 

Giant та Liv - це один великий велосипедний виробник з Тайваню. Перший бренд націлений на чоловічі моделі, а другий спрямував свої зусилля виклично на жіночі.

 

Giant Animator 12 -  якісний дитячий велосипед від 2 років. Створений для наймолодших, він має легку раму та широкі колеса, які забезпечують стабільність ходу. Максимально проста конструкція та додаткові колеса дозволять швидку опанувати байк наймолодшим діточкам.

 

Giant ARX 16 ідеально підійде, як дитячий велосипед 4-6 років. Яскраві кольори та дуже надійна конструкція дозволять малюку закохатися в нього з першого погляду.

Liv Enchant 20 - дитячий велосипед 8-10 років, що створений для дівчат. Розрахований на тривалі поїздки, має декілька передач, а також зручні та потужні гальма. І звісно, яскраві кольори.

 

Дитячі байки Scott

 

Бренд Scott впевнено входить топ дитячих велосипедів з погляду якості. Тут все по максимуму: легка вага, абсолютна безпека та унікальний стиль велосипедів.

 

Scott Scale RC 200 - однозначно входить в топ дитячих велосипедів, через його надзвичайні характеристики, як для дитячого байку. Він створений для майбутніх чемпіонів, дуже легкий та дозволить їздити довго на рівні з дорослими.

Scott Contessa 14 - легкий та якісний байк для наймолодших дівчат. Створений для зручних прогулянок у місті, має широкі шини та додаткові колеса.

 

Читайте також: Рейтинг велосипедів 2024

 

Вибір двоколісного транспорту для дітей - велика відповідальність
 

Хочемо нагадати, що існують і інші популярні виробники, хороші бренди й надійні, перевірені часом фірми дитячих велосипедів, які стабільно присутні в списках рейтингу моделей, та найчастіше купуються в Україні. З усіма ви можете ознайомитися у нашому каталозі дитячих велосипедів.

Не забудьте купити своєму велолюбителю-початківцю захисний велосипедний шолом за віком і нагадуйте про необхідність надягати його при кожній поїздці на улюбленому залізному другу.

Команда Black Bike Україна допоможе вам в підборі ідеального дитячого велосипеда й відповідного екіпірування, взявши до уваги вік, параметри дитини, й запити батьків.