Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Рама на велосипед,

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Призначення і види велосипедних рам

Основною деталлю будь-якого велосипеда є його рама. Як і всі велозапчастини вона має дуже багато осбливосетй по вибору. Конструкція рами є два трикутника - передній і задній. Головним її призначенням є кріплення за все обладнання. До передньої частини кріпляться вилка з кермом і колесом, до задньої - колесо, перемикач, до середньої - сідло і шатуни з педалями. Таким чином, рама являє собою своєрідний каркас, що надає міцності всієї конструкції. Розрізняють жіночі та чоловічі рами. У першому варіанті верхня труба відсутній повністю або розташована паралельно нижній. Така конструкція дозволяє сідати на велосипед, не закидаючи високого ногу, що стало зручно робити навіть в не призначеної для їзди одязі.

При виборі рами варто особливу увагу приділяти матеріалу, з якого вона виготовлена. Від цього буде залежати не тільки вага всього велосипеда, але і його ціна.

Найчастіше для виготовлення велорами використовується:

  • сталь - дешевий матеріал, який має велику вагу і низьку міцність. Серед недоліків слід відзначити ще й схильність до корозії;
  • алюміній - легкий, але недостатньо міцний матеріал, легко ламається при ударах;
  • титан - стійкий до корозії і володіє легкою вагою матеріал.

Застосовується для виготовлення рам дорогих гірських і шосейних велосипедів; карбон - низька вага і висока жорсткість є його головними достоїнствами. Карбонові рами встановлюються на велосипедах преміум-класу. Крім матеріалу, необхідно ретельно вибирати розмір рами, який повинен відповідати зросту велосипедиста.

Де купити в Україні якісну велорами?

Купити якісну раму для велосипеда і інші запчастини за вигідною ціною пропонує компанія Black Bike (Україна). Продаж велорами преміум-сегмента здійснюється під замовлення. Така велорами виготовляється з урахуванням всіх новітніх технологій, які використовуються в сучасній велоїндустрії. Крім запчастин, в електронному каталозі сайту інтернет-магазину представлений великий вибір товарів для туризму та відпочинку.

Вгору
,