Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Масло для вилок велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Масло для вилки велосипеда - асортимент в магазині Black Bike

 

Мастило для вилки забезпечує правильну роботу велосипедної підвіски. Воно також використовується у амортизаторах та дроперах. Воно додається у такі частини вилки:

 

  • В демпфер, який блокує підвіску, та забезпечує налаштування відскоку та компресії.
  • Масло для вилки також додається в штани вилки, для додаткового змащування.

 

В магазині Black Bike ви можете придбати мастило для будь-якої вилки. Наші консультанти та механіки можуть домогти з вибором, якщо у вас виникли складнощі.

 

Як купити правильне масло в вилку?

 

Щоб купити масло для вилки велосипеда, ви можете виконати наступні дії:
 

  • Визначте тип вилки: визначте тип вилки на вашому велосипеді, оскільки різні вилки можуть потребувати певного типу або в’язкості масла. 
  • Перевірте специфікації виробника: зверніться до специфікацій виробника для вашої моделі вилки, щоб дізнатися рекомендований тип масла та в’язкість. Ця інформація зазвичай доступна в посібнику користувача вилки або на веб-сайті виробника.
  • Виберіть правильну в’язкість: масла для вилок бувають різної в’язкості (густоти), що впливає на продуктивність і відчуття вилки. У магазині Black Bike ви знайдете різне мастило для вилки за вʼязкістю, наприклад 2.5WT, 5WT, 10WT та інші 
  • Виберіть авторитетний бренд: виберіть авторитетний бренд масла для вилки, щоб забезпечити якість і сумісність з вашою вилкою. Такі бренди, як RockShox, Fox і Manitou, пропонують масла для вилок, спеціально розроблені для використання з їх системами підвіски.
  • Визначте необхідну кількість: перевірте, скільки масла потрібно вашій вилці для повного обслуговування або заміни масла. Цю інформацію зазвичай можна знайти в посібнику з обслуговування вилки або зв’язавшись з виробником.
  • Купуйте в перевіреного роздрібного продавця: купуйте масло для вилок у перевіреному магазині велосипедів або в авторизованого дилера, щоб переконатися в автентичності та якості. Магазин Black Bike є авторизованим дилером всіх рпедставлених марок мастил, тож ми гарантуємо високу якість, сумісність та свіжі термніни придатності.

 

Дотримуючись цих кроків, ви можете з упевненістю придбати правильну оливу для вашої велосипедної вилки, забезпечивши плавну роботу підвіски та подовжений термін служби вилки. Якщо ви не впевнені, яку оливу вибрати або як виконувати технічне обслуговування, зверніться за порадою до професійного веломеханіка.

 

Інші мастила для велосипеда в магазині Black Bike:

 

Вгору
,