Ми професійна команда однодумців, які захоплені велосипедом у всіх його проявах. Наші менеджери і механіки знають все про велосипед не з журналів і YouTube, а в першу чергу з власного багаторічного досвіду. Ми використовуємо велосипед як транспорт цілий рік, беремо участь в змаганнях, ходимо в велосипедні походи, виїжджаємо за морозивом або кавою. Ми всі різні, але нас об'єднує любов і захопленість активним способом життя.

Не велосипедом єдиним. Ми любимо гори, піші походи і сплави, скелелазіння і спуски в печери.

Ви завжди можете розраховувати, що крім придбання якісного продукту вам допоможуть у виборі будь-якого супутнього спорядження і підкажуть цікаві місця для яскравих велопригод в околицях міста.

Наша мета: показати наскільки насичено-кольоровим і багатогранним може бути життя, якщо ви зважитеся впустити в неї велосвіт.

Ми не стоїмо на місці. Ми пробуємо нове. Ми вже сповнені ідей і планів на майбутнє.

Ми - команда Black Bike!

Наша місія - забезпечити якісний рівень життя членів команди. Вчитися та підвищувати рівень професіоналізму продавців. Постійно покращувати якість обслуговування покупців. Кожен день популяризувати велосипедний спосіб життя та активні види спорту. Надихати вас на нові відкриття та досягнення.

У нашому магазині для вас товари тільки кращих і перевірених виробників з гарантією якості, які зарекомендували себе як в Україні, так і в усьому світі.

Велосипеди: Focus, BH, Scott, Romet, Marin, Cube

Комплектуючі та компоненти: Sram, Rock Shox, Shimano, KMC, SunRace, BBB, Schwalbe, Panaracer, Syncros, DMR, Esi, Super B, Park Tool

Аксесуари: RaceOne, Acepac, Fenix, Infini, Pro, Longus, Kryptonite, BBB, Lezyne, Neco, Synpowell, Bike Hand, Travel-extreme, Sigma

Велохімія: Muc-Off, Bike Works, Milkit, Squirt

Велосипедні шоломи та захист: POC, Dainese, Met

Велосипедні окуляри: POC, Oakley, Lynx, Shimano, HQBC

Одяг для велосипедистів: POC, Scott, BH, Shimano, Pearl Izumi, Lynx, Accapi, Smartwool

Рюкзаки та сумки для велосипедистів: Lowe Alpine, Black Diamond, Tatonka, POC, Acepac, Pinguin

Веловзуття: Shimano, Scott

Туристичні аксесуари: Sea to Summit, Tatonka, LightMyFire, Pinguin, Black Diamond, Marmot, Jetboil, Biolite, SOG

Фактично, ви вже на вірному шляху для зміни вашого життя. Залишилося ще трохи - тільки зробити маленький крок до кращого, більш здорового і щасливого себе. А ми вам в цьому допоможемо!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах Facebook, Instagram, YouTube