Безкоштовна доставка від 500 грн. Тільки до 29 лютого!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

ТТ велосипед, триатлон, роздільний старт

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Аеродинаміка - це головне! Велосипеди для тріатлону та роздільного старту візуально дуже схожі, але є важливі конструкційні відмінності. На велосипеди тріатлетів не розповсюджується обмеження від Міжнародного Союзу Велосипедистів (UCI), тож вони можуть бути більш аеродинамічними, зі встановленними обтікачами, а велосипедисту дозволяється зміщуватись вперед значно сильніше, ніж дозволяє велосипедний регламент для велосипедів з роздільним стартом.

Як би там не було, велосипеди для тріатлону - це велосипеди для одної з трьох дисціплін, які призначені зберегти “ноги” тріатлета для бігу, в той самий час як велосипеди для роздільного старту (TTtime trial bikes) мають обмеження, але все одно дуже ефективні, аеродинамічні та максимально швидкі в індивідуальних змагання на час.

Попит на такі велосипеди зростає з кожним роком, і в асортименті велосипедного магазину Black Bike їх теж стає все більше, а так як велоіндустрія ніколи не стоїть на місці — з кожним роком ці велосипеди все цікавіше та технологічніше не лише візуально (а візуально також, вони виглядають космічно), а ще й швидше та аеродинамічніше! Секунди та хвилини варті грошей. Секунди та хвилини в гонках вирішують все та коштують грошей. У магазині представлені велосіпеди для тріатлона від іспанського бренду BH, а також шоломи та захист від POC.

Замовляйте велосипеди з доставкою

Одеса Запоріжжя Миколаїв Харків
Київ Херсон Полтава Маріуполь
Чернігів Суми Краматорськ

Мелітополь

Кривий Ріг Сєвєродонецьк Кременчук Вінниця
Вгору
,