Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

ТТ велосипед, триатлон, роздільний старт

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Аеродинаміка - це головне! Велосипеди для тріатлону та роздільного старту візуально дуже схожі, але є важливі конструкційні відмінності. На велосипеди тріатлетів не розповсюджується обмеження від Міжнародного Союзу Велосипедистів (UCI), тож вони можуть бути більш аеродинамічними, зі встановленними обтікачами, а велосипедисту дозволяється зміщуватись вперед значно сильніше, ніж дозволяє велосипедний регламент для велосипедів з роздільним стартом.

Як би там не було, велосипеди для тріатлону - це велосипеди для одної з трьох дисціплін, які призначені зберегти “ноги” тріатлета для бігу, в той самий час як велосипеди для роздільного старту (TTtime trial bikes) мають обмеження, але все одно дуже ефективні, аеродинамічні та максимально швидкі в індивідуальних змагання на час.

Попит на такі велосипеди зростає з кожним роком, і в асортименті велосипедного магазину Black Bike їх теж стає все більше, а так як велоіндустрія ніколи не стоїть на місці — з кожним роком ці велосипеди все цікавіше та технологічніше не лише візуально (а візуально також, вони виглядають космічно), а ще й швидше та аеродинамічніше! Секунди та хвилини варті грошей. Секунди та хвилини в гонках вирішують все та коштують грошей. У магазині представлені велосіпеди для тріатлона від іспанського бренду BH, а також шоломи та захист від POC.

Замовляйте велосипеди з доставкою

Одеса Запоріжжя Миколаїв Харків
Київ Херсон Полтава Маріуполь
Чернігів Суми Краматорськ

Мелітополь

Кривий Ріг Сєвєродонецьк Кременчук Вінниця
Вгору
,