Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Мультитули, похідні набори інструментів

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Мультитули - набір інструменту в одному корпусі

Мультитули представляють собою багатофункціональний інструмент для профільного або повсякденного використання. Це універсальна річ, яка поєднала в собі відразу кілька корисних опцій, що дозволяє використовувати її для широкого спектра задач. Тож, є одним з важливих товарів для туризму ,які варто придбати дял походів в першу чергу.

Мульти-тул (Multi-tool) дослівно означає мультіінструмент. Відразу кілька штучок для певних завдань суміщені в одному корпусі. Найголовніше, що мультитул володіє невеликими габаритами, що дозволяє перевозити його з собою, не відчуваючи незручностей.

Однією з різновидів мильтіінструмента є складаний ніж, оснащений додатковими пристосуваннями. Однак, це не одне і теж з мультитулов.

Які інструменти має сучасний мультітул?

Розглянутий інструмент може бути пристосований під різні цілі. Досить купити одну вдалу модель мульти-тула, і можна буде його активно використовувати для полювання, риболовлі, туризму, лагодження певних механізмів та ін. Набір інструменту, укладеного в один корпус, може відрізнятися. Залежно від цього буде варіюватися функціональність і ціна мультитула.

Найбільш вдалі, багатозадачні моделі можуть включати:

 • стандартний, серетойний і консервний ножі;
 • відкривачку для пляшок;
 • пасатижі;
 • шило;
 • плоску і шестигранную викрутки;
 • кусачки;
 • напилок;
 • ножиці;
 • транспортир;
 • лінійку;
 • длінногубци;
 • ювелірну викрутку;
 • затиск і ін.

Головною перевагою даного виробу є його простота в експлуатації. Для використання одного з обраних інструментів, слід висунути його з посадкового ложа.

Стандартний пристрій мультитула передбачає наявність двох порожніх руків'я, що представляють ручки складаються плоскогубців, всередині яких захований інструмент різного призначення. Пристосування має ергономічний дизайн, компактні габарити, легко розміщується в кишені. Це неймовірно зручна річ для тих, хто любить відпочивати активно, і бореться за вільне місце в рюкзаку. Повнорозмірна модель, що включає до 10 елементів, важить до 350 г, а в довжину досягає 16 см. Мініатюрні варіації важать 50-100 г, а їх довжина становить 8 см.

Інструмент відрізняється з різних видів нержавіючої сталі. Кожна різновид металу використовується для створення окремих елементів пристосування. Наприклад, для комбінованих лез береться сталь 420 НС, ножа - 154 СМ, викрутки - інструментальна сталь і т.д.

На надійність пристосування впливає не тільки якість стали самих елементів, але і його руків'я. Найбільш зручні моделі, оснащені протівоскользящімі накладками. Титанові модифікації мають зменшеною вагою, стійкі до корозії.

Де купити хороший мультитул в Україні

Black Bike - справжній рай для людей, які ведуть активний спосіб, які люблять подорожувати на велосипедах. У нас в магазині ви можете купити багатозадачні мультитули по відмінною ціною з доставкою в Київ, Запоріжжя, Харків, Одесу та інші регіону. Якщо живете в Дніпрі, то є можливість замовити мультитул і забрати його прямо з головного офісу-магазину, в Києві і інших містах - з поштового відділення транспортувальника, яке знаходиться найближче до вас.

Вгору
,