Безкоштовна доставка від 500 грн. Тільки до 29 лютого!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Мастило, клінери для велосипедів

Те, що кожен велосипед потребує вчасної мийки – очевидний факт. Бруд являє собою абразивні частинки (ґрунт, глина, пісок), тому якщо нехтувати мийкою, рано чи пізно ви зіштовхнетеся з корозією металу й зношуванням комплектуючих велосипеду, а потім і зі складним ремонтом. Будь-які механізми (гальма – не виняток) при сильному забрудненні можуть з часом відмовити, тож не варто запускати велосипед до такого стану. До того ж, їздити на брудному байку незручно й неприємно (забруднюється одяг).

Після мийки важливо подбати про захист велосипеду від несприятливих зовнішніх факторів: потрапляння вологи, налипання бруду і, як наслідок, корозії металу. Для підтримання гарного зовнішнього вигляду байку, збереження рами та комплектуючих, зазвичай, використовуються засоби на основі воску або силікону. 

Фінальним та не менш важливим етапом догляду за велосипедом є змащування ланцюга. Мастило для цієї мети слід підбирати у відповідності до погодних умов,в які ви катаєте. Правильне мастило позбавить вас від зайвих клопотів, а ваш байк буде вдячним за турботу.

Не загубитися серед широкого асортименту засобів для догляду за велосипедом та зробити оптимальний вибір у відповідності до ваших потреб, допоможуть наші менеджери.

Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань. Щоб отримати допомогу, консультацію або скористатися послугами нашої майстерні, ви можете написати в чат на сайті, зателефонувати за номерами телефону або відвідати магазин. Веломагазин та майстерня Black Bike знаходиться за адресою м. Дніпро, вул. Олеся Гончара 8. Працюємо для вас щодня з 10.00 до 19.00.

Вгору