Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Дегрізер для велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дегризер для велосипеда: асортимент та ціни в магазині Black Bike

 

Дегризер для велосипеда - це концентрований очищувач, яки добре видаляє залишки мастила та бітуму з велосипеда. З його допомогою ви можете швидке відмити та знежирити всі частини велосипеда

 

Чому варто купити дегризер для велосипеда?
 

Використання знежирювача для вашого велосипеда має кілька переваг:
 

 

  • Створені для видалення жиру, бруду та інших стійких залишків на компонентах вашого велосипеда, таких як ланцюг, касета. Вони роблять процес очищення швидшим і ефективнішим порівняно з використанням просто мила та води.
  • Регулярне очищення вашого велосипеда знежирювачем допомагає видалити забруднення, які можуть спричинити прискорений знос трансмісії та інших компонентів вашого велосипеда. Це може продовжити термін служби деталей вашого велосипеда та забезпечити їх безперебійну роботу.
  • Чиста трансмісія з належним чином змащеними деталями працюватиме краще. Знежирення ланцюга та шестерень видаляє накопичений бруд, який може спричиняти тертя та перешкоджати продуктивності. 
  • Засоби для знежирення допомагають видалити речовини, що притягують вологу, наприклад старе мастило та бруд, які можуть сприяти утворенню іржі та корозії.

 

Також дивіться в нашому асортименті:

 

 

 


 

Вгору
,