Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Камера до велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Black Bike - магазин велосипедів та вело екіпірування в Україні. У нашому асортименті ви знайдете велосипедні камери, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки.

Вибір камер для велосипеда залежить від розміру та типу покришки, а також від типу велосипеда та умов їзди. Тому, щоб купити правильну камеру для свого велосипеда, варто звернути увагу на наші рекомендації.

Камера на велосипед може мати багато параметрів та особливостей

Як і інші запчастини до велосипеда, камери слід підбирати, враховуючи технічні параметри велосипеда. У нашому магазині Black Bike ви знайдете камери для різних типів велосипедів: шосейних, гірських, дитячих тощо. Кожний тип камери має свій розмір і товщину, які варто вибирати з урахуванням типу велосипеда та умов їзди. Ось, що потрібно врахувати, обираючи велокамеру:

  • Тип велосипеда. Для кожного байку (шосейний, міський або гірський) слід використовувати певні камери
  • Діаметр. Найважливіший параметр підбору. Наприклад, гірський велосипед може потребувати камеру 26, 27.5 або 29 дюймів. А для шосейника знадобиться камера на велосипед діаметром 28 дюймів.
  • Ширина. Напряму залежить від ширини покришки. На кожній упаковці до камери виробник зазначає діапазон її робочої ширини.
  • Тип клапану. Це тип отвору, через який ви будете накачувати колесо. Може використовуватися автомобільний (Schrader), або велосипедний (Presta).

Продаж велосипедних камер в магазині BlackBike

Як підбирається камера для велосипеда за розміром?

Для того, щоб вибрати правильний розмір камери для свого велосипеда, варто звернути увагу на розмір покришки. Розмір камери повинен відповідати розміру покришки. Наприклад, якщо ви використовуєте покришки розміру 26х2.0, то потрібно вибрати камеру розміру 26х2.0.

Розмір та ширина камери - це основні показники, які визначають її приналежність до того чи іншого типу велосипеда. Аби ви швидше зробили свій вибір ми створили таблицю відповідності ширини та діаметру камер під типи велосипедів.

Параметри камер для різних типів велосипедів

Тип камери (за типом велосипеда)

Діаметр, дюйми

Ширина, мм

Для гірського

26, 27.5, 29

47-65 мм

Для шосейного

28

18-35 мм

Для гравійного

28, 27.5

35-55 мм

Для міського

20, 24, 28

35-50 мм

Для дитячого

від 12 до 20 дюймів

40-55 мм

Для фетбайка

26

70-120 мм

Як можна вибрати та купити камеру в магазині BlackBike?

В нашому магазині Black Bike ви можете купити велосипедні камери з доставленням по всій Україні. Ми пропонуємо якісні та надійні камери від провідних виробників, які гарантують безпеку та комфорт під час їзди на велосипеді.

Придбати камери в нашому магазині можна в такий спосіб:

  • В онлайн каталозі з доставленням по всій Україні
  • В нашому фізичному магазині у м.Дніпро

Наші консультанти завжди готові допомогти вам з вибором камери для велосипеда та іншого вело екіпірування. При купівлі камери в магазині, продавець швидко підбере потрібний варіант під ваш велосипед. Тому можемо порекомендувати приїхати в магазин разом з байком, щоб пришвидшити процес підбору.

Часті питання про велосипедні камери

Магазин Black Bike пропонує широкий вибір велосипедних камер від найкращих виробників, таких як Schwalbe, Kenda, Michelin, Continental та інших. Ми пропонуємо камери різних розмірів та типів для всіх видів велосипедів. Наші камери відповідають найвищим стандартам якості та безпеки, тому ви можете бути впевнені в їх надійності та довговічності.

Ми зібрали найчастіші питання, що надходять від покупців та надали на них розгорнуту відповідь.

Продаж вело камери на велосипед в магазині BlackBike

 

Також вам може бути потрібно:

 

 

Як правильно встановлюється вело камера?

Щоб правильно встановити камеру на велосипеді, потрібно спочатку витягнути камеру з покришки та перевірити, чи немає на ній порізів або інших пошкоджень. Потім камера на велосипед має бути накачана до необхідного тиск, згідно з вагою велосипедиста та типом велосипеда. При встановленні покришки на обід потрібно слідкувати, щоб камера не була затиснута між покришкою та ободом. Для цієї операції слід використовувати спеціальні велоінструменти, зокрема бортувальні лопатки.

Яка камера підходить для коліс гірських велосипедів?

Для гірських велосипедів зазвичай використовують камери шириною від 47 до 55 мм. При цьому її стінки мають бути товще, щоб проколи не турбували надто часто. Для швидкого вибору в нашому каталозі відсортуйте всі моделі за фільтром "Діаметр колеса". Оберіть між варіантами 26, 27,5 чи 29. Потім оберіть потрібну ширину за допомогою наступного фільтра.

Яка камера буде краще для шосейного колеса?

Шосейні камери мають бути вузькими, щоб вільно влазити в покришку. При цьому не рекомендується купити надто вузьку камеру, інакше вона може погано тримати високий тиск. Будь-яка камера на велосипед шосе має діаметр 28 дюймів, що й слід обрати за допомогою фільтра. Ширина покришки має відповідати діапазону ширини камери, тоді вона встановиться без проблем.  Ширина шосейної камери коливається від 18 до 35 мм.

Чи потрібно надувати камеру до максимального тиску?

Надування камери до максимального тиску залежить від розміру та типу камери, а також від типу покришки та умов їзди. У більшості випадків краще надувати камеру до рекомендованого тиску, який зазвичай зазначений на бічній стінці покришки. Надмірне надування камери може призвести до пошкодження або проколу, тоді як недостатнє надування може погіршити керованість велосипеда та збільшити ризик розбортування покришки. Тому важливо вибирати правильний тиск для конкретного типу камери та умов їзди.

Загальні рекомендації полягають у тому, що для шосейних велосипедів з вузькими покришками краще надувати камеру до максимального тиску, а для гірських велосипедів з широкими покришками - до меншого тиску для кращої адаптації до нерівностей дороги. Однак, варто пам'ятати, що рекомендований тиск для камери може відрізнятися залежно від виробника та моделі камери.

Вгору
,