Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Дитячі велосипеди 8-10 років

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дитячі велосипеди 8-10 років: асортимент магазину Black Bike
 

Велосипед для дитини 8 - 10 років можна цілком порівняти з доросkим велосипедом. Бо вони мають тіж самі характеристики, що і дорослі, хіба що зменшений розір рами й коліс. Двоколісні дитячі велосипеди 8-10 років підходять для тих, хто зростом більше 130 см, відрізняючись від дорослих велосипедів головним чином незначними деталями, такими як дещо зменшені розміри рами та менша висота верхньої труби. Ці налаштування полегшують керування та зменшують вагу велосипеда, що має вирішальне значення для запобігання втоми та потенційних травм. В нашому каталозі ви знайдете такі велосипеди для 8 років і більше:

 

  • Колеса діаметром від 20 до 24 дюймів
  • Розмір рами ід 11 до 15 дюймів
  • Знижена верхня труба рами - для додаткового комфорту
  • Варіанти велосипедів з передачами або без них

 

Зазвичай оснащений 24-дюймовими колесами, він служить перехідною моделлю між дитячими велосипедами з 20-дюймовими колесами та дорослими велосипедами з 24-дюймовими колесами. Ці дитячі велосипеди зазвичай мають зручну раму, що полегшує дітям навчання їзди на великому велосипеді. Це дуже важливо для підготовки до дорослих байків більшого розміру.

Основна особливості дитячих велосипедів з колесами 20-24 дюймів –  це наявність ручних гальм та  перемикання передач. Однак перш ніж купувати такий велосипед, важливо переконатися, що дитина розуміє правила безпеки, вміє перемикати передачі та ефективно використовувати ручне гальмо.
 

Надійні велосипеди для хлопчиків від 8 років

 

Для хлопчиків віком 8-10 років традиційні конструкції, які більше адаптовані до гірських умов, можуть бути ідеальними, особливо для хлопчиків. Такі велосипеди стануть чудовим подарунком для майбутніх гонщиків і зроблять сімейні прогулянки ще зручнішими. В нішому магазині ви знайдете безліч пропозицій таких байків: від бюджетних до більш байків від іменитих брендів:

 

  • Велосипед Kinetic - український бренд пропонує широкий вибір байків на вік від 8 до 10 років
  • Велосипед Pride - має велосипеди, що підійдуть як для міста так і бездоріжжя
  • Велосипед Scott - всесвітньо відомий виробник, який славиться своєю винятковою якістю

 

Щоб купити більший підлітковий велосипед, важливо упевнитися, що дитина досягла зросту мінімум 140 см.
 

Яскраві велосипеди для дівчинки 8-10 років

 

Асортимент велосипедів для дівчат в нашому магазині не обмежується типовими "жіночими" кольорами. На вибір для вас представлені велосипеди для дівчинки від 8 років у будь-яких кольорових рішеннях. Ви модете вибрати класичні моделі велосипедів з корзинкою, чи спортивні моделі з амортизаційною вилкою та великою кількістю передач.

 

 

Велосипеди для 8 років і більше: надійна та безпечна конструкція

 

Компоненти велосипедів для підлітків спрощені в порівнянні з дорослими версіями та ідельно пропрацьовані з точки зору безпеки. 
 

  • Оснащені V-brake або задніми гальмівними системами,  і амортизацією  для легкого керування

 

  • Елементи безпеки, такі як кермо, рама, ланцюг і накладки на зірочки, захищають одяг велосипедиста.

 

Дуже важливо вибрати велосипед дитячий для 10 років, що спеціально розроблений для віку та фізичних особливостей дитини, щоб забезпечити комфорт, безпеку.

 

Дивіться також:
 


Широкий асортимент доступних варіантів велосипедів дозволяє вибрати стильні та вражаючі одиниці, які підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток, забезпечуючи повноцінний досвід їзди на велосипеді відповідно до їхніх потреб.

Вгору
,