Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Шосейний вело шолом

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Різновиди захисних вело шоломів для голови

Безпека спортсмена при заняттях різними видами спорту забезпечує спеціальне екіпірування. Захист надаватися на найбільш уразливі частини людського тіла. Для велосипедиста це, в першу чергу, голова, ліктьові і колінні суглоби. Саме вони, згідно зі статистикою, найчастіше страждають при падіннях і зіткненнях. Якщо лікті і коліна захищають, відповідно, налокітники та наколінники, то про безпеку голови подбає велосипедний шолом. Незважаючи на те, що Правилами дорожнього руху обов'язкова наявність даного аксесуара не передбачено, на наших дорогах все частіше можна зустріти велосипедистів в такий захисній екіпіровці. На професійних змаганнях використання велосипедного шолома є обов'язковим.

З великої різноманітності велошлема, які пропонуються в спеціалізованих магазинах, можна виділити три основні категорії: універсальний, крос-кантрі та фуллфейс, або «казанок». Традиційний велошлем підійде як для міських прогулянок, так і для швидкої їзди по рівних заміських дорогах. Виріб із серії крос-кантрі призначений для їзди по пересіченій місцевості. Наявні в ньому вентиляційні отвори дозволяють швидко виводити вологу, яка виділяється при значних навантаженнях. Найбільшу захист забезпечує шолом-казанок, який має закриту потиличну частину. Такий захист підійде для виконання на велосипеді різних трюків, коли ймовірність падінь дуже висока, а також для їзди в екстремальних умовах (гірські спуски, замети, ожеледь і т.д.)

Основні функції та призначення шосейного велошлема

Сучасний велошлем виготовляється з якісних матеріалів. Головне його завдання полягає не в тому, щоб після удару залишитися цілим і неушкодженим, а в тому, щоб максимально погасити ударну енергію. Роль демпфера в цьому випадку виконує наповнювач, в якості якого найчастіше використовується полістирол. Саме цей матеріал знаходиться під пластиковим панциром. Професійний велосипедний шолом повинен мати такими властивостями і функціями:

  • виготовлятися з якісних, міцних і, в той же час, піддатливих матеріалів;
  • мати невелику вагу для запобігання зайвих навантажень на шийні хребці;
  • легко застібатися, надійно фіксуючи конструкцію на голові, виключаючи її зайву рухливість;
  • мати обтічну форму для поліпшення аеродинамічних властивостей.

Всі ці якості говорять про те, що надійний захист для голови не може коштувати дешево. Особливості шолома залежать і від дисципліни, для якої він призначений. Так, наприклад, шосейний варіант має посилений захист лобової і бічній частині голови. Це обумовлено тим, що більшість зіткнень у шоссеров відбувається спереду. Для поліпшення аеродинамічних якостей шоломи для шосе можуть не мати вентиляційних отворів у верхній частині, що може давати деяку перевагу в змаганнях при заїздах на короткі дистанції. Для цих же цілей козирок на таких моделях не встановлюється.

Користуючись захисним шоломом, слід пам'ятати одну важливу деталь - аксесуар використовується до першого серйозного зіткнення. Одягати його після цього навіть при відсутності видимих ​​пошкоджень не рекомендується, оскільки цілісність наповнювача вже буде порушена і вдруге свою основну функцію він може не виконати.

Де купити якісний шосейний велошлем?

Купити якісні шосейні шоломи, а також запчастини та аксесуари для велосипеда за доступною ціною пропонує інтернет-магазин Black Bike. Крім продажу захисних аксесуарів, спортивного харчування, товарів для туризму і активного відпочинку, компанія пропонує сервісне обслуговування і ремонт велосипедів.

Вгору
,