Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Вилки до велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Ключові велозапчастини, які роблять поїздки зручнішими - це вилки на велосипед. В неї вбудована амортизаційна система, що гасить нерівності від дороги. Тому навіть багато кілометрів з нею будуть проходитися без проблем. Вилки на велосипеді бувають дуже різними. Магазин Blackbike має великий досвід з підбору цих деталей, тож вибір буде легким, а купівля без зайвих проблем.

Вилка на велосипед - великий асортимент в магазині BlackBike

В нашому магазині ви можете підібрати будь-які варіанти вилок на велосипеді та інші велозапчастини - від найпростіших прогулянкових до професійних. В наявності багато провідних виробників, зокрема RockShox. Він може запропонувати вилку до будь-якого гірського велосипеда: прогулянкового чи спортивного.

В нашому магазині ви можете купити вилку до велосипеда двома шляхами:

  • Ви можете замовити деталь через інтернет-магазин з доставленням по всій Україні
  • Також придбати вилку на велосипед можна в нашому фізичному магазині

Для швидкого вибору на сайті ви можете скористатися зручними фільтрами. Завдяки фільтрам можна зробити точну підбірку моделей, що підійдуть технічно, а також будуть відповідати вашим вимогам. Ще дуже важливо обрати вилку за призначенням, для цього ми вивели спеціальний фільтр. Завдяки йому можна підібрати відповідні моделі для крос-кантрі, трейлу, міста та інших дисциплін та типів велосипедів.

продаж вилок на велосипед в магазині BlackBike

Вибрати відповідну деталь можна, приїхавши в наш магазин прямо на велосипеді. В такому разі спеціаліст сам подивиться, яка саме модель вилки підійде на ваш байк. Зручність цього способу ще в тому, що можна відразу встановити деталь після купівлі. Також вилка на велосипед обирається по типу її пружини. 

Вилка для велосипеда: які параметри треба врахувати перед купівлею

Вилки мають дуже багато параметрів підбору, серед яких:

  • Хід
  • Діаметр колеса
  • Діаметр штока
  • Тип пружини

Вкрай важливо зробити правильний вибір за діаметром колеса, щоб вилка легко встановилася на велосипед. Діаметр штоку - також дуже важливий показник. Якщо сумніваєтесь з приводу цього параметра, можна попросити підібрати вилку на велосипед у наших спеціалістів. Для цього ви можете зателефонувати, або написати в чат, вказавши параметри, що має ваша стара велосипедна вилка

Вилка на велосипед може мати різний тип пружини. Задля простішого розуміння ми вивели цю властивість у зручну таблицю.

Особливості конструкції, що має передня вилка до велосипеда

Тип пружини вилки

Рівень

Особливості налаштувань

Пружинно-еластомірна

Початковий

Базове регулювання жорсткості пружини

Пружинна-масляна

Середній

Регулювання жорсткості пружини, блокування, відскок

Повітряна-масляна

Високий

Тонке налаштування жорсткості під різну вагу, регулювання компресії, блокування, відскок

В таблиці відображено типи пружин велосипедних вилок, від простішої до найтехнологічнішої. Тож ви можете швидко визначити, яка саме конструкцію мала ваша стара вилка на велосипед, щоб купити нову, більш сучасну.


Вело вилка від офіційного магазину та вживана. У чому різниця?
 

Купуючи вживану або неофіційну деталь ви можете стикнутися з багатьма ризиками. Серед яких ушкодження важливих частин вилки, або відсутність гарантії. В магазині BlackBike продаж велосипедних вилок здійснюється офіційно від виробника. Це дає низку переваг:
 

  • Офіційна гарантія
  • Кваліфіковане сервісне обслуговування
  • Можливість повернення та обміну.


Вилка на велосипед - дуже складна деталь, яку краще обслуговувати тільки у кваліфікованих майстрів. Саме тому ми пропонуємо не тільки продаж, але й можливість технічного обслуговування. В нас можна робити комплексний сервіс вилки на велосипед: від “нульового” ТО до повної перебирання із заміною запчастин. Тож в нашому магазині можна не тільки купити велосипед, а ще й зробити його повний сервіс. Чекаємо вас в нашому магазині, а якщо виникли питання можете звертатися до нас в чаті або через телефон.

 

Також дивіться у нашому асортименті:

 

Вгору
,