Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Колісні частини до велосипеда

Колісні частини: асортимент магазину Black Bike

 

Велосипедні колісні частини - найбільш важливі велозапчастини в конструкції байка. Вони являють собою вироби, що утворюють колеса: обід, втулка, спиці, камера і покришки. Для більшості велосипедів виготовляються колеса з міцними сталевими спицями, кількість яких може відрізнятися (від 12 до 40). Спеціальні спортивні велосипеди іноді мають колеса з плоскими спицями, а в гоночних байках можуть використовуватися дискові, які мають високу жорсткість і забезпечують хороші аеродинамічні характеристики.

Від якості цих деталей залежать експлуатаційні характеристики велосипеда, тому до даних елементів конструкції висувають високі вимоги, тому що саме на них випадає найбільше навантаження, яка створюється як вагою велосипедиста, так і нерівностями дороги. Тому при виборі слід враховувати тип байка - до гірського велосипеду пред'являють дещо інші вимоги, ніж до прогулянкового або шосейного.


Які бувають колісні частини велосипеда?


До колісних частин відносяться:
 

  • Обод для велосипеда може мати різний діаметр, ширину, форму перетину, товщину стінок, від цього залежить жорсткість конструкції коліс. Якщо обід має недостатню жорсткість, він може використовуватися при їзді по рівних дорогах, але при високих навантаженнях по бездоріжжю даний елемент швидко деформується. Тому, якщо передбачається катання в складних умовах і високі навантаження, варто купити більш жорсткі ободи. При достатній жорсткості колесо для ровера має мати не надто велику вагу, тому виготовляють велосипедні ободи з алюмінію або карбону - суперлегкого і міцного матеріалу.
  • Спиці велосипедні - зазвичай їх число становить 32-36, але іноді їх може бути більше або менше. Спиці забезпечують достатній рівень жорсткості у всіх напрямках. Чим дорожче велосипед, тим більше якісні спиці застосовуються. Вони можуть виготовлятися зі сталі, алюмінію, титану. Сталеві спиці мають спеціальне покриття з хрому, нікелю, завдяки чому підвищується їх корозійна стійкість і довговічність.
  • Втулки для велосипеда - центр колеса, завдяки яким воно обертається
  • Ніпелі спиць, дозволяють затягнути спиці до необхідного зусилля
  • Покришки на велосипед 
  • камера на велосипед - утримує повітря всередині колеса
  • Колеса на велосипед у зборі.

 

Також ви у нашому каталозі ви зможете найти:

 

 

При виборі компонентів необхідно також врахувати те, який тип гальма стоїть на вашому велосипеді. Заміна може знадобитися при зносі, а також при деформації внаслідок попадання в вибоїну на дорозі. Багато велосипедистів змінюють ці деталі коліс, щоб поліпшити характеристики свого велосипеда. Їх Ціна залежить від матеріалу виготовлення, виробника, інших характеристик.

Інтернет-магазин Black Bike: всі необхідні компоненти до велосипедів

Правильно вибрати потрібні деталі не завжди просто, бо важливо врахувати багато чинників і особливості конструкції байка, тому перед покупкою варто проконсультуватися з фахівцями веломагазину Black Bike (Україна), які допоможуть зробити правильний вибір і купити заднє і переднє колесо для гірського, міського , шосейного велосипеда за вигідною ціною з потрібними характеристиками (під диск або обідні гальма), можливість доставлення поширюється на всю Україну. У нашому інтернет-магазині можна купити як велосипедне колесо в зборі, так і окремі елементи - втулки, ободи, спиці хорошої якості.

Вгору