Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Гальмівна рідина для велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Гальмівна рідина для велосипеда - асортимент для всіх типів гальм у Black Bike

 

Гальмівна рідина - це мастило, яке використовується в гальмах для велосипеду гідравлічного типу. Воно є вкрай важливим, бо передає зусилля від натискання важеля на гальмівний диск. В магазині Black Bike ви можете придбати мастило для гальм велосипедв будь-якого типу:

 

  • DOT: використовується в гальмах від SRAM та AVID
  • Mineral Oil: використовується у всіх гальмах Shimano, Magura, Tektro та багатьох інших

 

Як купити масло для гідравлічних гальм велосипеда правильно?

 

Щоб придбати гальмівну рідину для гідравлічних гальм велосипеда, врахуйте наступні параметри:
 

  • Визначте правильний тип рідини: в нашому магазині представлена гальмівна рідина типу DOT та мінеральне мастило. Щоб купити відповідний тип гальмівної рідини для вашої системи, перевірте специфікації виробника гальм або зверніться до наших консультантів по допомогу.
  • Виберіть надійну марку: виберіть гальмівну рідину авторитетної марки, щоб забезпечити якість і сумісність із вашими гальмами. Такі бренди, як Shimano, SRAM і Magura, пропонують гальмівні рідини, спеціально розроблені для використання з їх гідравлічними гальмівними системами.
  • Купуйте в надійного роздрібного продавця: магазин Black Bike -  офіційний дилер торгових марок гальмівної рідини, тож ви можете розраховувати на якість та свіжий термін придатності.
  • Уникайте придбання гальмівної рідини з невідомих джерел або неавторизованих продавців, щоб запобігти ризику використання підроблених або неякісних продуктів.
  • Дотримуйтеся вказівок щодо правильного зберігання: придбавши гальмівну рідину, зберігайте її в прохолодному сухому місці подалі від прямих сонячних променів і екстремальних температур. Правильне зберігання допомагає підтримувати цілісність і ефективність рідини.

 

Дотримуючись цих кроків, ви можете впевнено купувати гальмівну рідину для гідравлічних гальм вашого велосипеда, забезпечуючи плавне та надійне гальмування.

 

Інші мастила для велосипеда в магазині Black Bike:

 

Вгору
,