Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Світловідбиваючі наклейки і катафоті

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Катафоти на велосипед та світловідбиваючі стрічки - все вашої безпеки
 

Україна входить до числа європейських країн, де великою популярністю користується велосипед. Досить часто велосипедистам доводиться їздити по дорозі в сутінки і пізно ввечері. Саме в цей період значно підвищується ризик потрапити в дорожню пригоду, обумовлене поганою видимістю. При цьому проблема стосується не тільки ділянок за містом, але і в умовах міста, де на тлі вогнів реклами та зустрічних фар автомобілів досить складно помітити людину на велосипеді. Саме тому правильному облаштування Велобайк власники повинні приділяти пильну увагу.
 

Катафот на велосипед та світловідбиваюча стрічка  - доступні елементи безпеки
 

Щоб зробити своє пересування максимально помітним для навколишніх, власники велосипедів користуються різними пристосуваннями - активними і пасивними. У сегмент перших відносять передні і задні ліхтарі, світлодіодну і неонове підсвічування рами і коліс. Пасивні - це світловідбиваючі наклейки, що дозволяють повертати промінь світла в сторону джерела з мінімальним розсіюванням. Правильною назвою такого виробу є «світлоповертаюче пристрій». Разом з тим, в сфері велосипедистів їх називають ще катафотами або просто відбивачами, що по своїй суті не міняє мету їх використання.
 

Ці світні стікери добре видно при світлі фар, і зазвичай встановлюються у відповідності з наступними правилами:
 

  • в задній частині байка необхідно фіксувати вироби червоного кольору, які збігаються з тоном гальмівних вогнів;
  • спереду потрібні вироби білого кольору, що імітують звичні всім фари;
  • на ободах велосипеда зазвичай кріпляться світловідбиваючі стікери жовтого або оранжевого відтінку.
     

При виготовленні таких виробів переважно задіюється вініл. Даний матеріал відрізняється хорошою стійкістю до дощу, снігу, а також високих і низьких температур. При цьому світловідбиваючі наклейки, купити в Україні які можна в різноманітному асортименті, прекрасно зберігають свою яскравість і чіткість малюнка. А великий вибір кольорів дозволяє втілити в життя найоригінальніші ідеї. Ще один матеріал виготовлення стікерів - акрилова дзеркальна плівка.

 

 

Також вам може знадобитися таке велосипедне світло:
 

 

Які катафоти та світловідбивачі можна купити в магазині BlackBike
 

За принципом роботи катафоти бувають кутові і сферичні. У велосипедної справі найчастіше використовується перший варіант. Подібні аплікації не заважають велосипеду і його господареві, адже основна мета їх використання - запобігти аварії при зустрічі з транспортним засобом при відмові при роботі заднього стоп-сигналу або світлодіодним фари.
 

Купити все необхідне для облаштування свого велосипеда ви зможете за допомогою інтернет-магазину Вlackbike. До уваги споживачів рекомендовані вироби у вигляді комплектів відбивачів на раму, в кількості двох штук - на колесо, багато іншого. Купити їх ви зможете, замовляючи товар безпосередньо на сторінці сайту. Ми готові оформити заявку на доставку в той же день, і організувати підвезення продукції в необхідній кількості за допомогою спеціальних транспортних служб України по всіх регіонах нашої країни.
 

Вгору
,