Безкоштовна доставка від 500 грн. Тільки до 29 лютого!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Ролики заднього перемикача

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Ролики заднього перемикача для велосипедів

Ці елементи, в обов'язковому порядку присутні на велосипедах, забезпечують коригування напрямки і натяг ланцюга. При цьому потрібно зазначити, що ролики заднього перемикача знаходяться в роботі на постійній основі, що в кінцевому результаті призводить їх до швидкого зносу. Як правило, вони виготовляються з алюмінієвих пластин, або пластика, а це значить, що самі вироби можна вважати витратним матеріалом. Притому заміною зірочок у вигляді перестановки наявних деталей обійтися неможливо, оскільки кожна з певних деталей має свій формат і свої відмінні функції. Щоб купити задній ролик-перемикач необхідної модифікації, потрібно знати його модель, кількість зубців, посадковий розмір і тип фіксації.

Особливості роботи виробів

Як вже було сказано вище, ролики, встановлені в перемикачі передач, бувають різні. Тому, проводячи чистку або ремонт системи, слід уважно ставитися до їх конструкції - адже тут дуже важливо не переплутати їх. В кінцевому підсумку від правильного монтажу безпосередньо залежить термін життя ланцюга, та й самого перемикача. Серед роликів прийнято розрізняють наступні.

Направляючий, він же верхній, що виконує такі дії:

  • напрямок ланцюга на зірочки;
  • компенсація люфтів за рахунок незначних зсувів по горизонталі;
  • збільшення плавності протягання;
  • зниження шумів за рахунок невеликих проточек на зубцях.

Натяжні ролики - їх головне завдання полягає в запобіганні провисання ланцюга.

Як показує практика, верхній ролик зазвичай зношується швидше. Однак, при цьому варто ще раз відзначити, що міняти його на нижній неприпустимо з огляду на різниці конструкцій і заточки під різні напрямки. Кількість зубців на зірці перекидання може бути 10Т, 11Т, 13Т і 15Т. Деякі варіанти виробів мають Втулкові конструкцію.

Особливості роликів заднього перемикача

Процес заміни зношеного обладнання на нове увазі використання шестигранного ключа. З його допомогою слід відкрутити два гвинти, які утримують ролики, при цьому важливо запам'ятати, яким боком вони були прикручені.

Ролики найчастіше виконуються із пластику, рідше - з алюмінію. Сталеві, які раніше були досить популярні, зараз вже практично не зустрічаються. На бюджетних варіантах зазвичай передбачені в конструкції підшипники (втулки) ковзання. Більш дорогі варіанти відрізняються практичністю і підвищену зносостійкість, так як вони містять підшипники кочення або керамічні підшипники ковзання. Перемикачі топового сегмента задіють ролики на промислових підшипниках, відомі під загальною назвою "промах".

Де можна купити якісні ролики для заднього перемикача?

Інтернет-магазин Вlackbike надає все необхідне для того, щоб ви змогли оснастити свої велосипеди, самокати та інші транспортні засоби найкращим обладнанням від перевіреного часом виробника. Ми надаємо деталі і комплектуючі як оригінального зразка, так і якісні аналоги. У перелік продукції каталогу входять, в тому числі, і ролики для заднього перемикача для велосипедів.

Продукція поставляється переважно від брендів Shimano, Sram, відрізняється по ціновій категорії, і передбачає зручний для користувача формат в комплекті. У кожному наборі є пара роликів, як верхнього, так і нижнього типу, що супроводжуються кріпильними елементами.

Замовити необхідну оснащення ви маєте можливість прямо на сайті нашої компанії, не залишаючи меж власного будинку. Швидка доставка в будь-який регіон України забезпечує комфортні умови для всіх клієнтів онлайн-майданчики Вlackbike.

Вгору
,