Безкоштовна доставка від 500 грн. Тільки до 29 лютого!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Зірки на велосипед

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Купуйте передні велосипедні зірочки в магазині  Black Bike

Передня зірка - це основний елемент системи, який приймає на себе зусилля ніг та передає її на велосипений ланцюг. Вона відіграє ключову роль у русі та потребує періодичної заміни.  В нашому магазині ви знайдете широкий асортимент зірок різних типів та рівнів. Тож щнайти відповідний відповідний варіант може як початківець, так і досвідчений спортмен.

На одношвидкісних моделях встановлюються дві зірки — одна спереду, одна ззаду. На багатошвидкісних кількість зірок попереду може бути від 1 до 3. Кількість та розміри зірок визначають гнучкість в різних дорожніх умовах. Чим більші зірки встановлена спереду тим більша швидкість швидкість може бути досягнута. Проте зусилля, яке докладається до педалей, також буде більшим. Завдяки правильному передатному відношенню можна істотно знизити енерговитрати на поїздку і переміщатися з комфортною швидкістю. Тип кріплення, яке може мати  зірочка до велосипеда, теж зустрічається різне.

Серед сучасних типів кріплень можна виділити такі:

  • 4 болти. Розповсюджено на зірках початкового рівня для гірських велосипедів.
  • 5 болтів. Зустрічається на зірочках для шосейного велосипеда
  • Direct Mount. Таке кріплення набуло популярності на системих високого рівня для спортивних велосипедів.

Різниця між розмірами зірок й кількістю зубів на них називається передаточним відношенням. Цей параметр повністю впливає на швидкість руху та потужність передачі. Високе передатне відношення забезпечують велика ведуча та мала ведена шестерні, низьке — навпаки, мала передня та велика задня зірочка. Високі передачі призначені для швидкого пересування рівною дорогою. На підйомах, при зустрічному вітрі та в поганих дорожніх умовах використовуються знижені передачі — швидкість  нижча, зате вища потужність та менша енерговитрата.

продаж зірочок на велосипед в магазині BlackBike

Як впливають передні зірочки до велосипеда на кількість передач у трансмісії?

У системі зірочки розташовуються у порядку спадання, на касетах — за зростанням. Крайні зовнішні шестерні — вищі передачі, внутрішні — нижчі. Найменша передня зірка відповідає першій, у касеті — останній передачі. За кількістю зірок спереду та ззаду визначається ступінчастість трансмісії. Для визначення кількості швидкостей на велосипеді треба число зірок на шатуні помножити на кількість колісних шестерень. Це має такий вигляд:

  • 1×7 = 7 швидкостей. В цьому випадку встановлена всього одна  передня зірка на велосипед
  • 3×9 = 27 передач. В такому розрахунку система буде мати цілих три зірочки на велосипед.

Наскільки це потрібно на практиці, залежить від стилю їзди та сфери застосування велобайка. Важливо правильно підбирати зірки — ланцюг будуть менше піддаватися зносу, а поїздки будуть комфортнішими.

Передня зірка може бути не тільки круглою, а й овальною. Еліпс, що обертається навколо осі, по-своєму перерозподіляє навантаження і змінює ефективність передатного моменту. У порівнянні з круглим аналогом, вона дає деяку перевагу у розгоні велосипеда з місця. Також спостерігається зміна передавального відношення без перемикання.

Механізми, що труться, вимагають періодичного змащення й чистки від бруду. Це дозволить покращити якість поїздок, подовжить термін експлуатації трансмісії. У комплект класичних одношвидкісних моделей найчастіше входить захист ланцюга. Рекомендується залишити його. Такий захист оберігає від зайвого бруду передню зірку.

Зірочка до велосипеда в магазині Black Bike та її ціна

Вартість передніх зірок може коливатися від таких показниіків:

  • Бренд. Моделі відомих виробників (Shimano чи Sram) завжди будут дорожче. Проте і якість їх буде вищою.
  • Тип кріплення. Передня зірка до велосипеда на 4 болти завжи буде дешевше, ніж варіанти під Direct Mount
  • Матеріал. Сталеві зірочки дешевше, але й важче за алюмнієві.

Купити потрбіні зірочки до будь-якого велосипеда за приємною ціною пропонує інтернет-магазин Black Bike. В електронному каталозі сайту запропонований великий вибір велосипедів та якісних велосипедних запчастин відомих виробників. Досвідчені консультанти магазину підкажуть, яку треба в тому чи іншому випадку придбати задню зірку до гірського (МТБ) велосипеду.

 

Вгору
,