Сучасний велосипед - це “атомна” суміш технологій та коли приходиш у магазин, можна здивуватися, наскільки і велосипеди, і його деталі технологічні та яскраві. Один із проривних елементів у велосипедному світі - це контактні педалі, які жорстко фіксують ноги до шатунів.

Використовувати контактні педалі та велотуфлі - це задіювати максимум потенціалу зі своїх ніг, які мають найпотужніші мʼязи у всьому тілі. Вони дозволяють застосовувати їх потужність на всьому оберті педалей.

 

 

Коли приходите у веломагазин за обновками для свого байка, одна з перших порад консультанта - перейти на контакти. А ви відверто не розумієте, навіщо воно вам треба. Бо вони ж для спортсменів, а ви поки що ні, бо зовсім нещодавно купили свій перший велосипед.

Олександра Гришина, як професійна тренерка, готує своїх підопічних не тільки до старту на Iron Man. Найпопулярніший запит - це навчити їздити на велосипеді з максимальною ефективністю, користю та безпекою для тіла, щоб мати кращу фізичну форму.

 

“Бо навіщо давити в холосту, якщо можна одразу крутити, як красунчики!”

 

Краще і не скажеш, на топталках вам нічого не залишається, тільки як давити на педаль. При цьому коліна перевантажуються, а добра половина вашої потужності не використовується.

Щоб розібратися, чи потрібні вам контакти на старті вашого захоплення, пропонуємо подивитися на біомеханіку ніг під час їзди на контактах та топталках.

 

Які мʼязи ніг працюють на топталках та контактах?

 

При натисканні педалі при положенні з 12 годин до 6, працює квадрицепс, згинач стегна, литка та напружується ахілове сухожилля. Один із самих сильних мʼязів тіла - двоголовий мʼяз, не бере участі в педалюванні, коли ви підтягуєте ногу у положенні з 6 до 12.  

 

У контактах же, за рахунок прикріплення ноги до педалі, двоголовий мʼяз та іще кілька мʼязів закривають ту “діру” у ефективності на оберті з 6 до 12, і тим самим роблять ваш педаляж продуктивніше

 

Висновок: на контактах працює ціла нога, а не її половина! Гадаємо, цього аргументу більш ніж достатньо, щоб перейти на них і почати отримувати справжню насолоду від тренувань та звичайних поїздок на велосипеді!

 

Якщо не знаєте, яка саме модель контактів вам підійде - звертайтеся в наш магазин або телефонуйте нашим консультантам. Ми з радістю передамо вам безцінний досвід, щоб покращити ефективність ваших поїздок.