Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Спортивне харчування для спортсменів

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Спортивне харчування для велотренувань: асортимент у магазині Black Bike

 

При активному способі життя, при тривалих інтенсивних фізичних навантаженнях людина витрачає у два-три рази більше енергії, ніж людина, що не веде активний спосіб життя. Саме тому організм спортсмена потребує поповнення запасів мікро- і макронутрієнтів високої якості.

Спортивне харчування, залежно від типу продукту, втамовує голод, ефективно поповнює запаси організму настільки необхідними йому корисними речовинами, покращує концентрацію уваги, підтримує імунну, серцево-судинну, скелетно-м'язову, нервову системи організму, допомагає відновитися для подальших тренувань. Ви легко знайдете для нього місце у своєму рюкзаку завдяки малій вазі та зручній для транспортування формі.

 

Яке спортивне харчування можна придбати в магазині Black Bike

 

Спорт-піт особливо актуальний при занятті циклічними видами спорту: велотрекові перегони, академічне веслування, тріатлон, легка атлетика, біатлон, лижні перегони і т.д.

Гелі, батончики, протеїни та інше - це не "допінг". Слід зазначити, що навіть збалансований, багатий на нутрієнти спорт-піт не є повноцінним харчуванням, а лише доповненням до вашого раціону.

Люди, які присвячують своє життя спорту уважно стежать за своїм харчуванням. Воно повинно бути повноцінним і різноманітним. Не варто вживати одні лише вуглеводи або білки. Здорові пропорції білків, жирів і вуглеводів ще ніхто не скасовував.

 

У нашому магазині ви знайдете таке спортивне харчування:

 

  • Енергетичні гелі та батончики - це основний елемент спортивного харчування під час велотренувань. Їх легко вживати прямо під час руху та вони дають швидку енергію.
  • Ізотоніки - забезпечують правильний питний режим, насичують воду корисними елементами, електролітами тощо.
  • Спортивні вітаміни
  • Напої для відновлення - BCAA та інші. Використовуються для відновлення мʼязів після тренувань. Сприяють швидкому відновленню розтягнутої мʼязової тканини.

 

Елементи спортивного харчування перед, під час або після тренувань - це здорова необхідність людей, чий спосіб життя супроводжується постійними інтенсивними фізичними навантаженнями. Ці продукти допомагають їм в короткі терміни поновити баланс витраченої енергії.

 

Купуйте спортивне харчування у магазині Black Bike швидко та вигідно

 

У магазині Black Bike представлено високоякісне спортивне харчування від брендів Nutrend, Nutrixxion В асортименті ви знайдете продукти, яку рекомендується вживати перед фізичною активністю, під час, до і після тренування для відновлення організму, поповнення енергозапасів і правильного балансу електролітів. Це комплексні добавки, ізо-, гіпотоніки, протеїнові, вуглеводні, безглютенові батончики, енергетичні гелі, амінокислоти та інше.

Вгору
,