Безкоштовна доставка від 500 грн. Тільки до 29 лютого!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Спортивне харчування для спортсменів

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

При активному способі життя, при тривалих інтенсивних фізичних навантаженнях людина витрачає в два-три рази більше енергії, ніж людина, що не веде активний спосіб життя. Саме тому організм спортсмена потребує поповнення запасів мікро- і макронутрієнтів високої якості.

Спортивне харчування, в залежності від типу продукту, втамовує голод, ефективно поповнює запаси організму настільки необхідними йому корисними речовинами, покращує концентрацію уваги, підтримує імунну, серцево-судинну, скелетно-м'язову, нервову системи організму, допомагає відновитися для подальших тренувань. Ви легко знайдете для нього місце в своєму рюкзаку завдяки малій вазі та зручній для транспортування формі.

Спортпіт особливо актуальний при занятті циклічними видами спорту: велотрекові гонки, академічне веслування, триатлон, легка атлетика, біатлон, лижні гонки і т.д.

Гелі, енергетичні батончики, ізотоніки та протеїни - це не "допінг". Слід зазначити, що навіть збалансований, багатий на нутрієнти спортпіт не є повноцінним харчуванням, а лише доповненням до вашого раціону.

Люди, які присвячують своє життя спорту уважно стежать за своїм харчуванням. Воно повинно бути повноцінним і різноманітним. Не варто вживати одні лише вуглеводи або білки. Здорові пропорції білків, жирів і вуглеводів ще ніхто не відміняв.

Елементи спортивного харчування перед, під час або після тренувань - це здорова необхідність людей, чий спосіб життя супроводжується постійними інтенсивними фізичними навантаженнями. Ці продукти допомагають їм в короткі терміни поновити баланс витраченої енергії.

У магазині Black Bike представлено високоякісне спортивне харчування від чеського бренду Nutrend. В асортименті ви знайдете продукти, яку рекомендується вживати перед фізичною активністю, під час, до і після тренування для відновлення організму, поповнення енергозапасів і правильного балансу електролітів. Це комплексні добавки, ізо-, гіпотоніки, протеїнові, вуглеводні, безглютенові батончики, енергетичні гелі, амінокислоти та інше.

Вгору
,