Кількість
|
Вартість
|
||
|
Велоперчатки - обов'язковий елемент екіпіровки
Екіпірування велосипедиста складається з шолома, взуття, окулярів, джерсі (кофти), шортів (штанів) і рукавичок. Кожен з перерахованих аксесуарів виконує певну функцію. Шолом захищає голову спортсмена при падіннях і зіткненнях, окуляри запобігають потраплянню в очі пилу, комах, а також сонячних променів. Взуття забезпечує надійну фіксацію ноги на педалях. Шорти зі спеціальною вставкою в області паху забезпечують комфортну їзду, футболка або кофта захищають тіло спортсмена від сонця, вітру і атмосферних опадів. Рукавички забезпечують надійне зчеплення між руками і кермом велосипеда.
На перший погляд здається, що без рукавичок можна легко обійтися. Але така думка найчастіше поширене серед недосвідчених велосипедистів. Професіонали знають, що без такого аксесуара не обходиться жодне змагання. Якісні рукавички не тільки захищають від утворення мозолів і потертостей на долонях, а й виводять надлишки вологи, запобігаючи ковзання і забезпечуючи надійний хват керма. Велоперчатки також захищають кисті рук спортсмена від палючих променів сонця, травм і пошкоджень під час падінь.
Критерії вибору велосипедних рукавичок
Вибирати велоперчатки необхідно відповідно до підлогою, розміром і призначенням. Так, чоловічі рукавички відрізняються від жіночих не тільки розміром, але і дизайном. Аксесуари для жінок виглядають більш яскраво, барвисто. Розмір - один з найважливіших критеріїв вибору такого аксесуару. Рукавички не повинні бути занадто великими, інакше вони будуть спадати з руки, плутатися в ручках гальм і перемикання передач. Занадто малі сковують рух кисті і викликають дискомфорт під час руху.
Велоперчатки бувають з короткими і довгими пальцями. Перший тип найкраще підійде для використання в теплу пору року. Відкриті пальці добре справляються з перемикачами на кермі. Не знімаючи таких рукавичок, можна легко підкачати шину або відшукати в кишені ключі і телефон. У зимовий час або для екстремальної їзди найкраще підійдуть велоперчатки з довгими пальцями, які не тільки зігріють руки в морозну погоду, але і захистять при падіннях.
Вибираючи аксесуар, обов'язково необхідно враховувати матеріал, з якого він виготовлений. У виробництві сучасних велоперчаток використовуються:
- натуральна шкіра - вироби добре захищають кисті рук, забезпечують природне зчеплення з кермом. Єдиним недоліком може бути висока ціна;
- лайкра і спандекс - добре облягають кисть, виводять надлишки вологи. Вироби з таких матеріалів не відрізняються міцністю;
- фліс і неопрен - добре захищають шкіру рук від морозу. Оскільки самі по собі ці матеріали погано пропускають повітря, мають потребу в підкладці з натуральних тканин;
- шкірозамінник - за якістю нагадують натуральну шкіру, але можуть погано відводити вологу;
- карбон і гель - найчастіше матеріал застосовується для виготовлення вставок, що запобігають виріб від пошкоджень.
При виборі велоперчаток також необхідно звертати увагу і на їх спосіб кріплення. Липучка дозволяє швидко одягнути або зняти аксесуар одним рухом. Серед недоліків варто відзначити те, що з часом липучка забруднюється і надійність кріплення слабшає. Більш надійним варіантом є гумка.
Де купити в Україні велоперчатки без пальців?
Купити якісні велосипедні рукавички без пальців за доступною ціною з доставкою в усі міста України пропонує інтернет-магазин Black Bike. Крім продажів велоаксесуарів і товарів для активного відпочинку компанія надає послуги з ремонту та обслуговування велосипедів.