Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Виробник BH

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Історія бренду BH

 

Шлях BH Bikes (Beistegui Hermanos) в промисловості почався в Ейбарі (Гіпускоа, Іспанія), місті зброярів, в 1909 році у вигляді проекту трьох братів: Косме, Домінго і Хуана Бейстегуі Альбістегуі.

Компанія, яка була заснована як виробник зброї, зробила радикальний поворот у своїй діяльності після Першої світової війни, і намірилася забезпечити швидкий, зручний і економічний транспорт для громадян Ейбару. Результатом стала розробка дуже легких, перевірених і надійних велосипедів.

Так народилася одна з нинішніх ікон велоспорту і один з найуспішніших і консолідованих брендів. З тих пір, завдяки своїм технологічним досягненням і незмінної прихильності спорту, компанія BH досягла серії спортивних тріумфів і внесла свій вклад в ряд інновацій в світі велоспорту.

До 1935 року бренд BH міцно влаштувався на іспанській велосипедній сцені.

У 1959 році BH Bikes перебрався на більш сучасний і просторий завод в Віторії, де були розроблені високоякісні велосипеди для всіх дисциплін: дорожній, гірський, крос-кантрійний, електричний, і навіть фітнес і еліптичні велосипеди. Технологічні інновації, розроблені BH, такі як NEO, Ultralight, глобальна концепція і подвійна підвіска Lynx для MTB, дозволили бренду продовжувати випереджати свій час і пропонувати ексклюзивні рішення для вимогливих любителів двоколісної техніки.

100 років по тому члени сім'ї Бейстегуі все ще очолюють BH і продовжують підтримувати суть компанії, що залишається вірною тим цінностям, на яких вона була заснована: інновації, дослідження і технологічний розвиток; соціальна та екологічна відповідальність; динамізм і надійність. І, перш за все, пристрасть до велосипедів. Тож придбати велосипед BH - зробити ставку на якість та фірмові розробки в індустрії.

Розгорнути
Вгору