Безкоштовна доставка від 500 грн. Тільки до 29 лютого!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Велосипедні сумки і рюкзаки Apidura

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Надійні і довговічні рюкзаки, сумки для велосипедистів. З цими сумками ви будите, упевнені в надійному закріпленні вантажу на велосипеді і захисту його від вологи та бруду. Ми допоможемо Вам підібрати потрібну для Вас сумку для будь-якої подорожі. На складі повний асортимент бренду Apidura. Ви так само можете замовити доставку Вашого купленого замовлення в Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Маріуполь, Кривий Ріг, Умань, Вінницю, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Житомир, Рівне, Львів, Івано-Франківськ.

Сьогодні багато людей вважають за краще використовувати нове, ніж лагодити. Засновники компанії Apidura - великобританці Торі і П'єр - справжні ентузіасти велоспорту, що не були згодні з таким підходом.

Коли люди викидають старі речі, вони разом з тим втрачають і частинку історії, яка пов'язувала людину з цією річчю.

Активні байкпакери дозволили в 2013 році вирости Apidura в велику компанію. Тому творці підтримують хороший взаємозв'язок з спільнотою.

Постійний контакт з клієнтами дозволяє чітко розуміти, які нововведення будуть їм цікаві й активно інтегрувати їх в існуючі набори.

Основна місія компанії - постійний пошук найкращих шляхів дослідження світу на велосипеді. Завдяки надлегким сумкам від Apidura, як новачки так і досвідчені райдери можуть в повній мірі розкрити свій потенціал і ще більше полюбити виїзди на велосипеді.

Особливостями компанії є спільність духа веловиїздів і бізнесу, відсутність рекламного шуму, а також екологічність. Представники Apidura активно займаються тестуванням своїх продуктів не тільки у Великобританії, але і по всій земній кулі, компанія відмовляється від реклами в інтернеті та пресі, її співробітники постійно працюють над мінімізацією відходів виробництва.

У компанії не випускають нові «сезони» кожні 2-3 місяці, так як це суперечить їх підходу до дизайну. Замість цього творці працюють на максимальне поліпшення пакетів. Це може займати тривалий час, але результат, як правило, коштує очікувань.

Високий рівень якості продукції обумовлений тим, що його проектують велосипедисти для велосипедистів. Кожен з наборів створюють для довговічного використання - він простий, практичний, створений для зручності користувача.

Сьогодні в штаб-квартирі Лондона трудяться дизайнери і виробники, щоб створити продукцію для клієнтів з усього світу. З ними працюють постачальники з Азії, Європи і США, щоб дістати найкращі матеріали. З них, завдяки дослідженням в області тканин і матеріалів компанія виробляє новітні велосипедні рюкзаки.

Час від часу Apidura випускає продукти “Лабораторії інновацій”. Новинки виходять обмеженим тиражем - так клієнти можуть спробувати долучитися до їх найсучасніших розробок.

4 основних принципи компанії:

  • найвища якість продукту при розумній ціні;
  • постійна робота над поліпшенням продукту та зворотний зв'язок з клієнтом;
  • простота, функціональність і довговічність дизайну;
  • соціальна відповідальність.
Розгорнути
Вгору